ZAKOCHANI W STUDIO LUB PLENERZE

Witajcie 🙂

Marzy Wam się wspólna sesja, na której będziecie mogli pokazać jak bardzo się kochacie? Sesja zdjęciowa, w której fotograf uchwyci Wasze emocje i czułe miłosne spojrzenia? Albo wręcz przeciwnie –  Wasze poczucie humoru 😉 A może jedno i drugie? Jeśli tak to ta sesja jest dla Was 🙂

W ofercie każdego pakietu znajduje się podwójna liczna odbitek. Po co? Ponieważ możliwe, że nie mieszkacie jeszcze razem – wtedy oboje dostaniecie swój zestaw zdjęć 🙂 A jeżeli mieszkacie razem to możecie je umieścić w ramkach i w albumie albo podarować rodzinie 🙂

ps. w przygotowaniu oferta sensualna dla par 🙂

Pakiet MINI

Cena sesji: 450 zł

– miejsce sesji: studio

– 5 zdjęć po dwie kopie w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 1 godzina

– 1 tło / miejsce

– dodatkowe ujęcie: 50 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 600 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

–  10 zdjęć na papierze półmatowym 15×23 cm po dwie kopie oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 1-1,5 godziny

– 2 tła w studio

– pendrive z plikami

– dodatkowe ujęcie z sesji: 40 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 850 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

–  15 zdjęć na papierze półmatowym 15×23 cm po dwie kopie oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 1,5-2 godzin

– 2 tła w studio

– pendrive z plikami

– album 20×20 cm

– dodatkowe ujęcie z sesji: 30 zł

Fotografie wydrukowane są na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×23 cm.

Zdjęcia w formie plików są w dwóch rozdzielczościach – większe do drukowania fotografii oraz mniejsze, opatrzone moim logo, do publikowania zdjęć w Internecie.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu lub na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji.

Jak się przygotować do sesji?

Obuwie zamienne w studio – proszę o przyniesienie obuwia zamiennego, ewentualnie czystego do sesji, jeżeli będziemy fotografować całą sylwetkę. W moim studio nie chodzimy w butach, w których chodzimy po ulicach z wielu względów. Głównie chodzi o zachowanie maksymalnej czystości podłogi oraz teł, na które nie można wejść w brudnym obuwiu, bo zabrudzone tło nie nadaje się już do użytku. Korzystam z profesjonalnych teł kartonowych.

 

Ubranie – dobrze, żeby Wasze stroje pasowały do siebie, żebyście się dopełniali. Najlepiej sprawdzą się gładkie materiały bez wzorów. Warto skorzystać z podobnych kolorów, albo kolorów, które będą się dopełniały. Styl może być elegancki albo casualowy, czyli swobodny.

Biżuteria – powinna być dostosowana do stroju.

Makijaż – najlepszy byłby stworzony przez makijażystkę, ale nie jest to konieczne. Jeżeli będziesz się sama malowała to pamiętaj, aby ciut mocniej nałożyć makijaż, ponieważ na fotografii makijaż blednie. Warto zabrać ze sobą kosmetyki użyte do malowania, a przynajmniej szminkę i puder w kamieniu dla zmatowienia cery.

Włosy – myślę, że fryzura jest ważniejsza niż makijaż. Przed sesją warto odświeżyć koloryzację i cieńcie, a w dniu sesji warto również skorzystać z usług fryzjera, który pięknie ułoży włosy. Nie musi to być fryzura wyszukana, ale lekkie fale, czy uniesione u nasady włosy naprawdę dodadzą efektu na zdjęciach 🙂 Oczywiście zależnie od zdjęć może to być również kok. Na sesję proszę zabrać też swoją szczotkę lub grzebień.

Panowie: warto zadbać przed sesją o fryzurę i zarost.

Jeżeli będziecie mieli pytania to piszcie.

 

Wszystkie ceny zawierają podatek vat.

Usługi dodatkowe -> kliknij