ZAKOCHANI W STUDIO LUB PLENERZE

Witajcie 🙂

Marzy Wam się wspólna sesja zdjęciowa w plenerze, na której będziecie mogli pokazać jak bardzo się kochacie? Sesja zdjęciowa, w której fotograf uchwyci Wasze emocje i czułe miłosne spojrzenia? Albo wręcz przeciwnie –  Wasze poczucie humoru 😉 A może jedno i drugie? Jeśli tak to ta sesja jest dla Was 🙂

W ofercie każdego pakietu znajduje się podwójna liczna odbitek. Po co? Ponieważ możliwe, że nie mieszkacie jeszcze razem – wtedy oboje dostaniecie swój zestaw zdjęć 🙂 A jeżeli mieszkacie razem to możecie je umieścić w ramkach i w albumie albo podarować rodzinie 🙂

Miejsce sesji plener – jeżeli wolicie studio to proszę zajrzyjcie do oferty sesji portretowych 🙂

Pakiet MINI

Cena sesji: 490 zł

– miejsce sesji: plener

– 7 najpiękniejszych zdjęć w formie wydruków 15×23 cm (dwie kopie zdjęć) oraz przesłanych drogą elektroniczną

– czas sesji – 1 godzina

– 1 miejsce

– dodatkowe ujęcie: 49 zł

– stylizacja na sesję z mojej garderoby dodatkowo płatna 50 zł

– do 10 km dojazd gratis

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 650 zł

– miejsce sesji: plener

–  14 najpiękniejszych zdjęć w formie wydruków 15×23 cm (po dwie kopie zdjęć) oraz przesłanych drogą elektroniczną

– czas sesji – 1-1,5 godziny

– dojazd do 15 km gratis

– dodatkowe ujęcie z sesji: 49 zł

– stylizacja na sesję z mojej garderoby dodatkowo płatna 50 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 850 zł

– miejsce sesji: plener

–  20 najpiękniejszych zdjęć  w formie wydruków 15×23 (po dwie kopie) oraz przesłanych drogą elektroniczną

– 2 zdjęcia wywołane w formacie 30×40 cm

– czas sesji – 1,5-2 godzin

– dojazd do 20 km gratis

– dodatkowe ujęcie z sesji: 39 zł

– stylizacja na sesję z mojej garderoby dodatkowo płatna 50 zł

Ceny zawierają podatek VAT.

Przed umówieniem się na sesję proszę zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

 

Fotografie wydrukowane są na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×23 cm.

Zdjęcia w formie plików są w dwóch rozdzielczościach – większe do drukowania fotografii oraz mniejsze, opatrzone moim logo, do publikowania zdjęć w Internecie.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu lub na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji.

Jak się przygotować do sesji?

Ubranie – dobrze, żeby Wasze stroje pasowały do siebie, żebyście się dopełniali. Najlepiej sprawdzą się gładkie materiały bez wzorów. Warto skorzystać z podobnych kolorów, albo kolorów, które będą się dopełniały. Styl może być elegancki albo casualowy, czyli swobodny.

Wypożyczenie stylizacji z mojej garderoby – dokładam wszelkich starań, żeby skompletować dla Was wspaniałą i naprawdę niepowtarzalną garderobę. Pomysły na piękne kreacje rodzą się w mojej głowie i powstają wpierw na rysunku. Następnie zaczynam szukać komponentów do urzeczywistnienia swojej wizji – jedne części garderoby muszę kupić, inne łatwiejsze mogę uszyć. Wiąże się to z godzinami planowania, zakupów, szycia, oraz z kosztami. Następnie każda rzecz użyta do sesji przez jedną osobę po tej sesji jest prana, suszona, prasowana, a to również przekłada się na moją dodatkową pracę i przyspiesza zużycie tkanin.

Biżuteria – powinna być dostosowana do stroju.

Makijaż – najlepszy byłby stworzony przez makijażystkę, ale nie jest to konieczne. Jeżeli będziesz się sama malowała to pamiętaj, aby ciut mocniej nałożyć makijaż, ponieważ na fotografii makijaż blednie. Warto zabrać ze sobą kosmetyki użyte do malowania, a przynajmniej szminkę i puder w kamieniu dla zmatowienia cery.

Włosy – myślę, że fryzura jest ważniejsza niż makijaż. Przed sesją warto odświeżyć koloryzację i cieńcie, a w dniu sesji warto również skorzystać z usług fryzjera, który pięknie ułoży włosy. Nie musi to być fryzura wyszukana, ale lekkie fale, czy uniesione u nasady włosy naprawdę dodadzą efektu na zdjęciach 🙂 Oczywiście zależnie od zdjęć może to być również kok. Na sesję proszę zabrać też swoją szczotkę lub grzebień.

Panowie: warto zadbać przed sesją o fryzurę i zarost.

Jeżeli będziecie mieli pytania to piszcie.

 

Wszystkie ceny zawierają podatek vat.

Usługi dodatkowe -> kliknij