KLASYCZNA SESJA PORTRETOWA

Sesja portretowa/sesja dla par

Klasyczna sesja portretowa to sesja, w której skupiam się na Tobie i staram się stworzyć dla Ciebie najpiękniejszy Twój portret, którym będziesz mogła lub mógł podzielić się z rodziną, pochwalić na mediach społecznościowych czy też na portalach randkowych. Chcę żebyś poczuła/poczuł się pięknie tak, jak na to zasługujesz 🙂 Nie wchodzimy od razu na plan zdjęciowy, lecz najpierw rozpoczynamy nasze spotkanie od herbatki, przy której będzie można się rozluźnić, bo tylko wtedy będziesz mogła/mógł poczuć się u mnie swobodnie, a na tym mi zależy. Tworzenie pięknej fotografii nie jest tylko wynikiem pracy fotografa, ale również wzajemnej współpracy 🙂

Również jest to sesja przeznaczona dla par od drugiego pakietu 🙂

Wszystko o sesjach – przeczytaj!

Pakiet MINI

Cena sesji: 450 zł

– jedna osoba

– miejsce sesji: studio

– 5 najpiękniejsze zdjęcia przesłane w formie cyfrowej oraz wydrukowane na papierze w formacie 15×23 cm

– czas sesji – 45 min

– 1 tło

– stylizacja własna (wypożyczenie sukni z garderoby studyjnej dodatkowo płatne 50 zł)

– dodatkowe ujęcie: 49 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 650 zł

– jedna lub dwie osoby

– miejsce sesji: studio

– 10 najpiękniejszych zdjęć przesłanych w formie cyfrowej oraz wydrukowanych na papierze w formacie 15×23 cm cm

– czas sesji – 1,5 godziny

– 1 wybrana przez Ciebie fotografia w formacie 30×40 cm

– stylizacja własna (wypożyczenie sukni z garderoby studyjnej dodatkowo płatne 50 zł)

– 2 kolory teł w studio

– dodatkowe ujęcie z sesji: 49 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 850 zł

– jedna-trzy osoby (każda kolejna dodatkowo płatna)

– miejsce sesji: studio

– 15 najpiękniejszych zdjęć przesłanych w formie cyfrowej oraz wydrukowanych na papierze w formacie 15×23

– czas sesji – 2 godziny

– 2-3 kolory tła w studio

– stylizacja własna (wypożyczenie sukni z garderoby studyjnej dodatkowo płatne 50 zł)

– 1 wybrana przez Ciebie fotografia w formacie 30×40 cm na płótnie

– dodatkowe ujęcie: 49 zł

Ceny zawierają podatek VAT.

Przed umówieniem się na sesję proszę zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane są mojej autorskiej obróbce i wydrukowane na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×23 cm i zapakowane w piękną ekologiczną kopertę.

Zdjęcia w formie plików są w dwóch rozdzielczościach – większe do drukowania fotografii oraz mniejsze, opatrzone moim logo, do publikowania zdjęć w Internecie.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu lub na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji.

Nr konta: 27 1140 2004 0000 3702 6996 3726

 

Jak się przygotować do sesji?

Obuwie zamienne – proszę o przyniesienie obuwia zamiennego, ewentualnie czystego do sesji, jeżeli będziemy fotografować całą sylwetkę. W moim studio nie chodzimy w butach, w których chodzimy po ulicach z wielu względów. Głównie chodzi o zachowanie maksymalnej czystości podłogi oraz teł, na które nie można wejść w brudnym obuwiu, bo zabrudzone tło nie nadaje się już do użytku. Korzystam z profesjonalnych teł kartonowych.

 

PANIE:

Ubranie – sesją należy pomyśleć o odpowiednim ubraniu. Powinno być to coś bardziej odświętnego, ale jednocześnie dającego luz i swobodę. Mogą to być też całkiem casualowe stylizacje, albo klasyczne – dżinsy, koszula i szpilki. Możesz zabrać więcej ubrań, w trakcie sesji można się przebrać, albo może razem znajdziemy zestaw, który świetnie będzie wyglądał na zdjęciu.

Wypożyczenie stylizacji z mojej garderoby – dokładam wszelkich starań, żeby skompletować dla Was wspaniałą i naprawdę niepowtarzalną garderobę. Pomysły na piękne kreacje rodzą się w mojej głowie i powstają wpierw na rysunku. Następnie zaczynam szukać komponentów do urzeczywistnienia swojej wizji – jedne części garderoby muszę kupić, inne łatwiejsze mogę uszyć. Wiąże się to z godzinami planowania, zakupów, szycia, oraz z kosztami. Następnie każda rzecz użyta do sesji przez jedną osobę po tej sesji jest prana, suszona, prasowana, a to również przekłada się na moją dodatkową pracę i przyspiesza zużycie tkanin.

Niebawem pojawi się galeria moich stylizacji, z których będzie można wybierać. Głównie będzie to garderoba dla Pań, ale znajdą się również dodatki dla Panów 🙂 Mam nadzieję, że moje stylizacje przypadną Wam do gustu i stworzymy razem wspaniałe zdjęcia 🙂

 

GALERIA STYLIZACJI do wyboru – wkrótce!

Biżuteria – powinna być dostosowana do stroju.

Makijaż – najlepszy byłby stworzony przez makijażystkę, ale nie jest to konieczne. Jeżeli będziesz się sama malowała to pamiętaj, aby ciut mocniej nałożyć makijaż, ponieważ na fotografii makijaż blednie. Warto zabrać ze sobą kosmetyki użyte do malowania, a przynajmniej szminkę i puder w kamieniu dla zmatowienia cery.

Włosy – myślę, że fryzura jest ważniejsza niż makijaż. Przed sesją warto odświeżyć koloryzację i cieńcie, a w dniu sesji warto również skorzystać z usług fryzjera, który pięknie ułoży włosy. Nie musi to być fryzura wyszukana, ale lekkie fale, czy uniesione u nasady włosy naprawdę dodadzą efektu na zdjęciach 🙂 Oczywiście zależnie od zdjęć może to być również kok. Na sesję proszę zabrać też swoją szczotkę lub grzebień.

 

Panowie: zależnie do charakteru sesji dostosujcie swój ubiór. Może to być coś eleganckiego typu koszula i garnitur, ale może być też koszula i dżinsy. Zawsze można też zabrać więcej ubrań. Możemy na sesji wykorzystać też dwa różne zestawy ubrań – elegancki i na luzie. Sesja może być skierowana np. na pokazanie muskulatury. To wtedy same dżinsy albo z podkoszulkiem, ewentualnie spodenki do ćwiczeń też świetnie się sprawdzą. Niestety nie posiadam w mojej studyjnej garderobie stylizacji dla Panów, także zdaję się tutaj na Was.

Fryzura i zarost: warto o to zadbać przed sesją.

Jeżeli będziecie mieli pytania to piszcie.

To chyba tyle 🙂

Zapraszam na zdjęcia 🙂

Usługi dodatkowe -> kliknij