KLASYCZNA SESJA PORTRETOWA INDYWIDUALNA

Klasyczna sesja portretowa indywidualna przeznaczona jest dla jednej osoby i właśnie tą osobę zapraszam na zdjęcia bez osób towarzyszących. Aby sesja zdjęciowa przebiegała bez zakłóceń potrzeba spokoju i skupienia.
Na sesji zapewniam herbatkę, luźną atmosferę oraz muzykę wedle życzenia 🙂

Panie proszone są o przyniesienie zestawu swoich kosmetyków. Profesjonalne uczesanie i makijaż mile widziane.

Wszystko o sesjach – przeczytaj!

Ceny zawierają podatek VAT.

Pakiet MINI

Cena sesji: 450 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 5 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 1 godzina

– 1 tło / miejsce

– 1 stylizacja

– dodatkowe ujęcie: 50 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 600 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 10 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 1,5-2 godzin

– 2 stylizacje

– 2 tła w studio

– dodatkowe ujęcie z sesji: 40 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 850 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 15 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 2-2,5 godziny

– 3 tła w studio

– 3 stylizacje

– 1 wybrana fotografia w formacie 30×40 cm oprawiona w pięknej ramie

– dodatkowe ujęcie: 30 zł

Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane są mojej autorskiej obróbce i wydrukowane na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×23 cm i zapakowane w piękną ekologiczną kopertę.

Zdjęcia w formie plików są w dwóch rozdzielczościach – większe do drukowania fotografii oraz mniejsze, opatrzone moim logo, do publikowania zdjęć w Internecie.

Zdjęcie w formacie 30×40 cm z Pakietu LUX wydrukowane jest w technologii druku atramentowego co zapewnia najwyższą jakość.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu lub na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji.

Przed sesją zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

Jak się przygotować do sesji?

Obuwie zamienne – proszę o przyniesienie obuwia zamiennego, ewentualnie czystego do sesji, jeżeli będziemy fotografować całą sylwetkę. W moim studio nie chodzimy w butach, w których chodzimy po ulicach z wielu względów. Głównie chodzi o zachowanie maksymalnej czystości podłogi oraz teł, na które nie można wejść w brudnym obuwiu, bo zabrudzone tło nie nadaje się już do użytku. Korzystam z profesjonalnych teł kartonowych.

 

PANIE:

Ubranie – sesją należy pomyśleć o odpowiednim ubraniu. Powinno być to coś bardziej odświętnego, ale jednocześnie dającego luz i swobodę. Mogą to być też całkiem casualowe stylizacje, albo klasyczne – dżinsy, koszula i szpilki. Możesz zabrać więcej ubrań, w trakcie sesji można się przebrać, albo może razem znajdziemy zestaw, który świetnie będzie wyglądał na zdjęciu. Ja dysponuję też ubraniami, które są chętnie wykorzystywane podczas sesji. Zależnie od charakteru naszej sesji mogę również zaproponować wyjątkowe stylizacje tworzone specjalnie dla Ciebie. Oczywiście charakter sesji i kwestię stylizacji omówimy przed sesją. GALERIA STYLIZACJI do wyboru – wkrótce!

Biżuteria – powinna być dostosowana do stroju.

Makijaż – najlepszy byłby stworzony przez makijażystkę, ale nie jest to konieczne. Jeżeli będziesz się sama malowała to pamiętaj, aby ciut mocniej nałożyć makijaż, ponieważ na fotografii makijaż blednie. Warto zabrać ze sobą kosmetyki użyte do malowania, a przynajmniej szminkę i puder w kamieniu dla zmatowienia cery.

Włosy – myślę, że fryzura jest ważniejsza niż makijaż. Przed sesją warto odświeżyć koloryzację i cieńcie, a w dniu sesji warto również skorzystać z usług fryzjera, który pięknie ułoży włosy. Nie musi to być fryzura wyszukana, ale lekkie fale, czy uniesione u nasady włosy naprawdę dodadzą efektu na zdjęciach 🙂 Oczywiście zależnie od zdjęć może to być również kok. Na sesję proszę zabrać też swoją szczotkę lub grzebień.

 

Panowie: zależnie do charakteru sesji dostosujcie swój ubiór. Może to być coś eleganckiego typu koszula i garnitur, ale może być też koszula i dżinsy. Zawsze można też zabrać więcej ubrań. Możemy na sesji wykorzystać też dwa różne zestawy ubrań – elegancki i na luzie. Sesja może być skierowana np. na pokazanie muskulatury. To wtedy same dżinsy albo z podkoszulkiem, ewentualnie spodenki do ćwiczeń też świetnie się sprawdzą. Niestety nie posiadam w mojej studyjnej garderobie stylizacji dla Panów, także zdaję się tutaj na Was.

Fryzura i zarost: warto o to zadbać przed sesją.

Jeżeli będziecie mieli pytania to piszcie.

To chyba tyle 🙂

Zapraszam na zdjęcia 🙂

Usługi dodatkowe -> kliknij