KLASYCZNA SESJA PORTRETOWA INDYWIDUALNA

Cena sesji: 450 zł

 

W cenie:

– 10 zdjęć wybranych przez klienta wydrukowanych na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×21 cm

– te same fotografie nagrane na pendrive usb w dwóch formatach: do druku i do Internetu pomniejszone bez utraty jakości i z moim logo (na życzenie zamiast usb płyta cd)

– całość zapakowana w eleganckie pudełeczko

– czas sesji – 2-2,5 godziny

– dwa tła – białe i czarne

– możliwość zmiany stylizacji

– wydruk powiększenia 30×40 cm bez oprawy

– dodatkowe zdjęcie poza pakiet przed oddaniem materiału 30 zł – fotografia po autorskiej obróbce w formie pliku cyfrowego nagranego na pendrive oraz odbitka 15×21 cm

 

Klasyczna sesja portretowa indywidualna przeznaczona jest dla jednej osoby i właśnie tą osobę zapraszam na zdjęcia bez osób towarzyszących.

 

Żeby takie zdjęcia się udały potrzeba czasu. Takich zdjęć nie robi się na szybko. Podczas trwania sesji nawiązuje się więź między fotografem a modelem i aby do tego doszło nic nie może nas rozpraszać. Dlatego na taką sesje w studiu rezerwuję 2 godziny dla jednej osoby na same zdjęcia i nie będę miała oporów, żeby taką sesje przedłużyć. Może się wydawać, że to dosyć długo, jednak nie. Podczas sesji czas płynie wybitnie szybko.

 

Podczas tych zdjęć będę szukała odpowiedniego światła, więc będzie przy tym trochę tańca z lampami. Zmienię również kolor tła. Można się też przebierać.

 

Panie proszone są o przyniesienie zestawu swoich kosmetyków. Profesjonalne uczesanie i makijaż mile widziane.

 

I najważniejsze – nie wchodzisz od razu na plan zdjęciowy. Zapewne będziesz zestresowany, tak samo zresztą jak fotograf. Tak, fotograf również się stresuje 😉 Dlatego na spokojnie – najpierw kawa (lub inny napój), chwila rozmowy, a potem działanie. Nie wliczam tego w czas na zdjęcia.

 

Wszystko o sesjach – przeczytaj!

 

Cena zawiera podatek VAT.