LIFESTYLE

Fotografia typu lifestyle to taka fotografia trochę reporterska, trochę portretowa, nieco podglądana, uwieczniająca emocje i chwile, naturalne zachowania i otoczenie, w którym żyjesz – słowem to fotografia Waszej codzienności 🙂 Efektem takiej sesji jest historia stworzona w formie zestawu fotografii. Fotografia lifestyle może być wykonana dla rodziny, dla jednej osoby, dla pary zakochanych. Może być to sesja ciążowa lub noworodkowa. Zazwyczaj wykonuje się ją w mieszkaniu klienta, rzadziej w plenerze. Jeżeli więc marzysz o sesji zdjęciowej w luźnej atmosferze, a studio Cię nie nęci, to ta sesja jest dla Ciebie 🙂

Pakiet MINI

Cena sesji: 550 zł

– miejsce sesji: Wasze mieszkanie

– 15 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– album 20x20cm 5 rozkładówek

– czas sesji – 1 godzina

– dodatkowe ujęcie: 50 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 750 zł

– miejsce sesji: Wasze mieszkanie lub plener

– 25 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– album 20×20 cm 10 rozkładówek

– czas sesji – 2 godziny

– dodatkowe ujęcie: 40 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 950 zł

– miejsce sesji: Wasze mieszkanie lub plener

– 40 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– album 20×20 cm, 20 rozkładówek

– czas sesji – 2-2,5 godzina

– 1 wybrana przez Was fotografia z zestawu w formacie 30×40 cm oprawiona w pięknej ramie

– dodatkowe ujęcie: 30 zł

Wyboru fotografii do zestawu dokonuję sama wg własnego zmysłu artystycznego. Pragnę opowiedzieć Waszą historię najpiękniej jak potrafię, tak abyście otrzymali ode mnie piękny reportaż.  W zaprezentowaniu Waszej historii pomoże mi album, dzięki któremu będę mogła ułożyć zdjęcia wg właściwej chronologii, dlatego album dołączony jest do każdego pakietu. Podane rozkładówki są orientacyjne, może się zdarzyć, że będzie ich więcej, ale na pewno nie mniej. Album ma płócienną, szarą oprawę i grubsze, sztywne strony. (wkrótce zdjęcia obrazujące produkt)

Fotografie wydrukowane są na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×23 cm i opakowane w piękne eko pudełko.

Zdjęcia w formie plików są w dwóch rozdzielczościach – większe do drukowania fotografii oraz mniejsze, opatrzone moim logo, do publikowania zdjęć w Internecie.

Zdjęcie w formacie 30×40 cm zawarte w pakiecie lux wydrukowane jest w technologii druku atramentowego co zapewnia najwyższą jakość. Rama do wyboru biała lub czarna.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu lub na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji.

Dojazd -powyżej 10 km 1 zł za km wg Google maps.

Wszystkie ceny zawierają podatek Vat.