ZMYSŁOWA SESJA KOBIECA

Jeżeli marzysz o pięknych, kobiecych, zmysłowych zdjęciach to ta sesja jest dla Ciebie!

Charakter tej sesji będzie zależał od tego o jakich zdjęciach marzysz. Sesja może być utrzymana w stylu sensualnym, a może to być również akt artystyczny częściowo zakryty. Możesz sprawić sobie prezent albo też zrobić niezwykłą niespodziankę partnerowi. Efektem naszego spotkania będą piękne, gustowne fotografie, które mam nadzieję, będą napawały Cię dumą 🙂

Pakiet MINI

Cena sesji: 500 zł

– 5 najpiękniejszych zdjęć

– miejsce sesji – studio

– czas sesji – 1 godzina

– jedno tło do wyboru: białe lub czarne

– dodatkowe ujęcie poza pakiet: 60 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 700 zł

– 10 najpiękniejszych zdjęć

– miejsce sesji – studio

– czas sesji – 1,5-2 godziny

– dwa tła: białe i czarne

– dodatkowe ujęcie poza pakiet: 50 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 900 zł

– 15 najpiękniejszych zdjęć

– miejsce sesji – studio

– czas sesji – 2-3 godziny

– dwa tła do wyboru – białe, czarne lub inne stosowne do koncepcji sesji

– 1 zdjęcie wydrukowane w formacie 30×40 cm w pięknej eleganckiej ramie

– dodatkowe ujęcie poza pakiet: 40 zł

Zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze w formacie 15×23 cm i zapakowane w piękną ekologiczną kopertę lub pudełko (zależnie od ilości zdjęć).

Te same zdjęcia udostępnione w formie elektronicznej za pomocą linku w dwóch wersjach – w dużej rozdzielczości nadającej się do druku oraz w mniejszej do Internetu, pomniejszone bez utraty jakości z moim logo.

 

Przed umówieniem się na sesję zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłaceniu zadatku (gotówką lub przelewem) w wysokości 100 zł. Reszta płatności, zgodnie z wybranym pakietem, następuje w dniu sesji.

 

Jak się przygotować?

– styl sesji – do ustalenia przed sesją. Poinformuj mnie o jakich zdjęciach marzysz, możesz użyć do tego przykładowych fotografii z Internetu, a ja przygotuję w miarę moich możliwości, odpowiednią sesję fotograficzną.

– stylizacja – zależna od stylu sesji. Może to być duży wełniany sweter, odsłaniający nieco ciała i bielizny, albo sama bielizna, albo nagość częściowo zakryta, albo i odkryta. Przy okazji omawiania stylu sesji omówimy też ubrania. Warto przynieść do studia więcej ubrań, a ja również posiadam trochę ubrań i materiałów, które możemy wykorzystać.

– makijaż – warto makijaż wykonać u profesjonalnej makijażystki, ale nie jest to bardzo konieczne. Jeżeli się zdecydujecie to ważne żeby ten makijaż był zgodny z Waszym gustem i żebyście się czuły w nim komfortowo. W przypadku samodzielnego makijażu warto pomalować się nieco mocniej, ponieważ na fotografiach makijaż staje się delikatniejszy. Proszę o przyniesienie na sesję użytych kosmetyków, bo mogą się przydać 🙂

– fryzura – jest ważniejsza niż makijaż tak naprawdę. Bardzo warto, nawet i w dniu sesji, umówić się do fryzjera, bo fryzura prosto od fryzjera naprawdę robi robotę 🙂 Posiadam w studio lokówkę, więc zawsze też możemy dodać jakiegoś loczka tu i tam 🙂

Uwaga! Na sesję zdjęciową nie zabieraj partnera ani osób trzecich, ponieważ powinnaś czuć się komfortowo. To ma być czas tylko dla Ciebie! Na sesji będziemy tylko we dwie i nikt na pewno nie będzie nam przeszkadzał. Zapewniam spokój i intymność 🙂 ALE, jeżeli marzysz o zmysłowej sesji z partnerem, to oczywiście jest taka możliwość -> oferta wkrótce.

 

Usługi dodatkowe -> kliknij