FOTOGRAFIA JOGICZNA

Witajcie 🙂

Jeżeli praktykujecie jogę i zapragnęliście uwiecznić siebie podczas wykonywania asan, to ta oferta jest dla Was ! Taka sesja to nie tylko pamiątka, w postaci pięknych zdjęć, ale też sposób na udokumentowanie swoich postępów w jodze. Na sesji zapewniam prawdziwie magiczną atmosferę – zapachowe kadzidła, relaksacyjną muzykę i spokój, które pozwolą stworzyć nam niezapomniane fotografie 🙂

Fotografia jogiczna

Pakiet MINI

Cena sesji: 450 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 7 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych drogą elektroniczną

– czas sesji – do 45 min.

– 1 tło w studio i jedno miejsce w plenerze

– dodatkowe ujęcie: 49 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 650 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 12 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych drogą elektroniczną

– jedna wybrana fotografia wydrukowana w formacie 30×40 cm

– czas sesji – 1-1,5 godziny

– 2 tła w studio

– dodatkowe ujęcie: 49 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 850 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 20 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych drogą elektroniczną

– 1 wybrana fotografia w formacie 30×40 cm wydrukowana na płótnie gotowa do powieszenia na ścianie

– czas sesji – 2 godziny

– 2 tła w studio

– dodatkowe ujęcie: 39 zł

Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane są mojej autorskiej obróbce i wydrukowane na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×23 cm i zapakowane w piękną ekologiczną kopertę lub pudełko.

Te same zdjęcia udostępnione w formie elektronicznej za pomocą linku w dwóch wersjach – w formacie dużym nadającym się do druku oraz w formacie do Internetu, pomniejszone bez utraty jakości z moim logo.

Zdjęcie w formacie 30×40 cm z Pakietu LUX wydrukowane jest w technologii druku atramentowego co zapewnia najwyższą ich jakość.

 

Przed sesją zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

Nie oddaję surowego materiału, czyli plików raw. Zawsze dodatkowe fotografie można dokupić – cena wg pakietu.

 

Jak się przygotować do sesji?

Mata – zabierz ze sobą ulubioną matę.

Ubranie – zabierz wygodny stój do praktykowania jogi. Możesz nawet zabrać więcej ubrań, w trakcie sesji można się przebrać, albo może razem znajdziemy zestaw, który świetnie będzie wyglądał na danym zdjęciu i tle.

Biżuteria – jeżeli będzie elementem stroju to powinna być w dopasowanym do niego stylu, czyli np. jogicznym / indyjskim.

Makijaż – jeżeli Panie będą miały makijaż to powinien być on nieco mocniejszy niż na co dzień, ponieważ na fotografii łagodnieje, staje się bledszy. Warto zabrać ze sobą kosmetyki użyte do malowania, a przynajmniej szminkę i puder w kamieniu dla zmatowienia cery. Przyda się również szczotka do włosów.

 

Uwaga! Pragnę podkreślić, że sesja jogiczna MOŻE być męcząca. Wszystko zależy od wyboru asan. W każdej pozycji parę chwil trzeba spędzić. Ale sesja odbywa się w spokojnej, nieśpiesznej atmosferze. Robimy przerwy na odpoczynek. Staram się pokazywać na wyświetlaczu aparatu podgląd zdjęcia i zawsze w razie konieczności możemy poprawić układ ciała i zdjęcie powtórzyć. Dokładam wszelkich starań, aby było komfortowo i abyście byli maksymalnie zadowoleni z efektów naszej sesji.

To chyba tyle 🙂 W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

I zapraszam na sesję 🙂

Usługi dodatkowe -> kliknij