FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Ciąża to szczególny czas, który warto uwiecznić na zdjęciach. W tym wyjątkowym okresie Panie promienieją, rozświetla je wewnętrzny blask i radość. Pragnę stworzyć dla Was najpiękniejsze zdjęcia, które będą pamiątką cieszącą pokolenia 🙂

Pakiet MINI

Cena sesji: 550 zł

– 5 najpiękniejszych zdjęć

– miejsce sesji – studio lub plener*

– czas sesji – 1 godzina

– jedno tło

– 2 stylizacje

– dodatkowe ujęcie poza pakiet: 50 zł

 

*w przypadku pleneru 1 stylizacja

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 700 zł

– 10 najpiękniejszych zdjęć

– miejsce sesji: studio lub plener*

– czas sesji – 1-1,5 godziny

– dwa tła – białe i czarne

– 1 zdjęcie na płótnie 30×40 cm

– 4 stylizacje

– dodatkowe ujęcie poza pakiet: 40 zł

 

*w przypadku pleneru 2 stylizacje

Pakiet LUX

Cena sesji: 900 zł

– 15 zdjęć na papierze półmatowym 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– miejsce sesji: studio lub plener*

– czas sesji – 1,5-2 godzin

– 3 tła w studio

– 6 stylizacji

– 1 wybrana fotografia w formacie 30×40 cm oprawiona w pięknej ramie

– dodatkowe ujęcie: 30 zł

 

*w przypadku pleneru 3 stylizacje

Przed sesją proszę zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu lub na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji.

 

Jak się przygotować do sesji?

termin – na sesję ciążową najlepiej umówić się między 6 a 8 miesiącem, wtedy kiedy brzuszek jest już pięknie zarysowany a przyszła mama czuje się dobrze.

stylizacja – to nic innego jak to co masz na sobie na danym zdjęciu. Np. pakiet mini obejmuje 2 stylizacje na jednym, wybranym przez Ciebie tle, z dostępnych w studio. Przykładowo – tło białe. Stylizacja, która będzie pasować do takiego tła może być utrzymana w kolorze białym lub innym, bo w zasadzie każdy kolor będzie tutaj pasował. Możesz przywieźć do studia własne ubrania lub mogę coś dla Ciebie przygotować – do ustalenia wcześniej. Proszę po umówieniu się, daj mi znać czy na sesji pragniesz wystąpić w stylizacji klasycznej czy w pięknej sukni ciążowej, a może jednie okryta materiałem 🙂 GALERIA STYLIZACJI dostępnych w mojej garderobie – wkrótce

makijaż – najlepszy byłby stworzony przez makijażystkę, ale nie jest to konieczne. Jeżeli będziesz sama się malowała to pamiętaj, aby ciut mocniej nałożyć makijaż, ponieważ na fotografii makijaż blednie. Warto zabrać ze sobą kosmetyki użyte do malowania, a przynajmniej szminkę i puder w kamieniu dla zmatowienia cery.

włosy – myślę, że fryzura jest ważniejsza niż makijaż. Przed sesją warto odświeżyć koloryzację i cieńcie, a w dniu sesji warto również skorzystać z usług fryzjera, który pięknie ułoży włosy. Nie musi to być fryzura wyszukana, ale lekkie fale, czy uniesione u nasady włosy naprawdę dodadzą efektu na zdjęciach 🙂 Oczywiście zależnie od zdjęć może to być również kok. Na sesję proszę zabrać też swoją szczotkę lub grzebień.

Panowie – jeżeli w sesji będzie brał udział Wasz partner to warto zsynchronizować stylizacje – aby były np. w tym samym kolorze, stylu itd.

Fryzura i zarost – warto o to zadbać przed sesją.

 

W razie pytań proszę piszcie 🙂

 

Usługi dodatkowe – kliknij