FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Ciąża to szczególny czas, który warto uwiecznić na zdjęciach. W tym wyjątkowym okresie Panie promienieją, rozświetla je wewnętrzny blask i radość. Pragnę stworzyć dla Was najpiękniejsze zdjęcia, które będą pamiątką cieszącą pokolenia 🙂

Pakiet MINI

Cena sesji: 490 zł

– 5 najpiękniejszych zdjęć w formie cyfrowej i na papierze w rozmiarze 15×23 cm

– miejsce sesji – studio lub plener

– czas sesji – do 45 minut

– jedna stylistyka do wyboru w studio – jasna lub ciemna

– 1 stylizacja z mojej garderoby lub własne

– dodatkowe ujęcie poza pakiet: 49 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 690 zł

– 10 najpiękniejszych zdjęć w formie cyfrowej i na papierze w rozmiarze 15×23 cm

– miejsce sesji: studio lub plener

– czas sesji – 1-1,5 godziny

– stylistyka zdjęć jasna i ciemna

– 1 zdjęcie w formacie 30×40 cm

– 2 stylizacje z mojej garderoby lub własne

– dodatkowe ujęcie poza pakiet: 49 zł

Pakiet LUX z albumem

Cena sesji: 990 zł

– 15 najpiękniejszych zdjęć w formie cyfrowej i na papierze w rozmiarze 15×23 cm

– miejsce sesji: studio lub plener

– czas sesji – 1,5-2 godzin

– stylistyka zdjęć jasna i ciemna oraz dodatkowo jedno kolorowe tło.

– 3 stylizacje z mojej garderoby lub własne

– autorski album z sesji 20×20 cm z grubymi kartami o wartości 300 zł

– 1 zdjęcie w formacie 30×40 cm

– dodatkowe ujęcie: 39 zł

Ceny zawierają podatek VAT.

PRZED SESJĄ PROSZĘ zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji. Zadatek jest bezzwrotny, chyba że z mojego powodu sesja się nie odbędzie.

Nr konta mbank 27 1140 2004 0000 3702 6996 3726

Jak się przygotować do sesji?

termin – na sesję ciążową najlepiej umówić się między 7 a 8 miesiącem, wtedy kiedy brzuszek jest już pięknie zarysowany a przyszła mama czuje się dobrze.

stylizacja – to nic innego jak to co masz na sobie na danym zdjęciu. Może to być i suknia jak i sam materiał, którym się okryjesz. Np. pakiet mini obejmuje 2 stylizacje na jednym, wybranym przez Ciebie tle, z dostępnych w studio. Przykładowo – tło białe. Stylizacja, która będzie pasować do takiego tła może być utrzymana w kolorze białym lub innym, bo w zasadzie każdy kolor będzie tutaj pasował. Możesz przywieźć do studia własne ubrania lub mogę coś dla Ciebie przygotować – do ustalenia wcześniej. Proszę po umówieniu się, daj mi znać czy na sesji pragniesz wystąpić w stylizacji klasycznej czy w pięknej sukni ciążowej, a może jednie okryta materiałem 🙂 GALERIA STYLIZACJI do wyboru dostępnych w mojej garderobie – wkrótce

makijaż – najlepszy byłby stworzony przez makijażystkę, ale nie jest to konieczne. Jeżeli będziesz sama się malowała to pamiętaj, aby ciut mocniej nałożyć makijaż, ponieważ na fotografii makijaż blednie. Warto zabrać ze sobą kosmetyki użyte do malowania, a przynajmniej szminkę i puder w kamieniu dla zmatowienia cery.

włosy – myślę, że fryzura jest ważniejsza niż makijaż. Przed sesją warto odświeżyć koloryzację i fryzurę, a w dniu sesji warto również skorzystać z usług fryzjera, który pięknie ułoży włosy. Nie musi to być fryzura wyszukana, ale lekkie fale, czy uniesione u nasady włosy naprawdę dodadzą efektu na zdjęciach 🙂 Oczywiście zależnie od zdjęć może to być również kok. Na sesję proszę zabrać też swoją szczotkę lub grzebień. Posiadam również lokówkę, więc zawsze możemy lekko podkręcić włosy.

Panowie – jeżeli w sesji będzie brał udział Wasz partner to warto zsynchronizować stylizacje – aby były np. w tym samym kolorze, stylu itd.

Fryzura i zarost – warto o to zadbać przed sesją.

 

W razie pytań proszę piszcie 🙂

 

Usługi dodatkowe – kliknij