SESJA DZIECIĘCA I RODZINNA

Witam serdecznie 🙂

Oferta sesji dziecięcych i rodzinnych obejmuje sesję w studio lub w plenerze.  Sesja dziecięca dotyczy dzieci, które ukończyły 5 miesiąc życia i samodzielnie już unoszą główkę i oczywiście starszych. Noworodki fotografuję w swoich domach, ponieważ moje studio nie jest przystosowane do fotografowania tak małych dzieci. W przypadku fotografii noworodkowej odsyłam Cię do sesji typu lifestyle 🙂

Na życzenie mogę przygotować piękną, spójną stylizację dla dziewczynek i jej mamy 🙂 Jaką? Oferta i zdjęcie poglądowe wkrótce.

Pakiet MINI

Cena sesji: 400 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 5 zdjęć w formie wydruków 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– czas sesji – do 45 min

– 1 tło

tylko dzieci

– dodatkowe ujęcie: 50 zł

Pakiet STANDARD

Cena sesji: 600 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 10 zdjęć na papierze półmatowym 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 1-1,5 h

– 2 tła w studio

– dzieci + rodzice (max 5 os.)

– dodatkowe ujęcie z sesji: 40 zł

Pakiet LUX

Cena sesji: 800 zł

– miejsce sesji: studio lub plener

– 15 zdjęć na papierze półmatowym 15×23 cm oraz przesłanych w linku

– czas sesji – 1,5-2h godziny

– 2 tła w studio

– Zdjęcie na płótnie 40×60 cm

– dzieci + rodzice (max 5 os.)

– dodatkowe ujęcie: 30 zł

Wszystkie ceny zawierają podatek vat.

Fotografie wydrukowane są na profesjonalnym papierze półmatowym w formacie 15×23 cm.

Zdjęcia w formie plików są w dwóch rozdzielczościach – większe do drukowania fotografii oraz mniejsze, opatrzone moim logo, do publikowania zdjęć w Internecie.

Zdjęcie w formacie 30×40 cm z Pakietu LUX wydrukowane jest w technologii druku atramentowego co zapewnia najwyższą jakość.

REZERWACJA terminu następuje po wpłaceniu zadatku w formie przelewu lub na konto w wysokości 100 zł. Reszta płatności następuje w dniu sesji.

Przed umówieniem się na sesję zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.

 

Sesja fotograficzna dla dzieci w wieku maluszkowym różni się od tej, którą wykonuję dla dziecka starszego, które potrafi się skupić. Maluszki wymagają więcej czasu, bywają niesforne i na pewno każda prośba z mojej strony czy ze strony rodziców będzie wykonania na opak 🙂 Trzeba się z tym liczyć. Trudno zakładać tutaj z góry określonych efektów. To, że dziecko w domu lubi pozować do zdjęć nie znaczy, że na sesji będzie tak samo. Są to nowe warunki, nieznane miejsce i przedmioty. W sesji maluszków, które już potrafią się przemieszczać, stawiam na fotografowanie dziecka tak jak ono samo chce. Nie zmuszam go do stania i patrzenia w obiektyw. Jeżeli się porusza, bawi, skacze, to staram się zarejestrować właśnie to, nawet jeżeli sesja nie będzie typowo pozowana. W tym przypadku dziecko decyduje o efektach. Jeżeli rodzic również uczestnicy w sesji to oczywiście jest większa szansa na pozowane ujęcia 🙂

Starsze dzieci potrafią się skupić, chętniej pozują proszone o to. Jednak wszystko zależy od wieku, temperamentu dziecka oraz jego humoru i nastroju w danym dniu.

W każdym przypadku robię wszystko by nawiązać kontakt z młodym modelem i zrobić jak najlepsze zdjęcia 🙂

Zawsze w moim studio można się też przebrać, zmienić stylizację. Można zabrać kilka strojów i pomogę wybrać najkorzystniejsze do zdjęcia. Posiadam również nieco ubrań i akcesoriów dla dzieci.

 

Jak się przygotować do sesji dziecięcej lub rodzinnej:

  • ubranie – proszę o stroje bardziej odświętne niż na co dzień. Można przynieść ze sobą również drugie ubranie bardziej na luzie. Nie ma problemu, żeby się na sesji przebrać. Np. mogą być sukienki, koszule, kapelusze, a drugi strój to t-shirt i dżinsy. Dobrze, żeby wszyscy byli ubrani spójnie, w neutralne kolory, bez krat, bez wzorów i bohaterów bajek na ubraniach. Jeżeli macie wątpliwości to zawsze można do mnie napisać w tej sprawie. Zaznaczam, że ja nie przebieram dzieci w króliczki, nie używam teł scenkowych i nie wkładam dzieci w koszyczki. Przed sesją zapoznaj się z moim portfolio na stronie, ponieważ decydując się na sesje u mnie akceptujesz sposób w jaki pracuję i styl moich zdjęć.
  • jedzenie – proszę o przyniesienie czegoś do zjedzenia dla dzieci (posiłek niewymagający podgrzania chyba, że macie swój podgrzewacz podpinany do prądu). To bardzo ważne. Niezależnie od tego ile dziecko zje w domu, głodnieje jak tylko widzi studio 🙂 Naprawdę, takie są moje doświadczenia. Dzieci marudzące, płaczące na sesji są po prostu głodne, a po nakarmieniu stają się radosne i cierpliwe. Nie będę liczyć czasu posiłku do czasu przeznaczonego na zdjęcia. Zależy mi na fotografowaniu radosnego dziecka, na złapaniu jego emocji, na uchwyceniu radosnych chwil 🙂
  • obuwie – proszę również o czyste obuwie dla dziecka, dla rodziców czy opiekunów również. Po studiu nie chodzimy w butach przeznaczonych do chodzenia na zewnątrz, może to być obuwie domowe, ale pasujące do zdjęć i czyste.
  • zdrowie – dzieci powinny być zdrowe na sesji, również wyspane.
  • bezpieczeństwo – proszę rodziców o opiekę nad swoimi dziećmi. Studio jest pełne statywów i drogiego sprzętu. Bieganie po studio jest zabronione, bo grozi potknięciem się dziecka i zrobieniem sobie przez niego krzywdy oraz uszkodzeniem sprzętu.  Uczestnicząc w sesji akceptujesz regulamin.
  • osoby towarzyszące nie uczestniczące w sesji – proszę o nieprzyprowadzanie do studia dodatkowych osób, które chcą po prostu popatrzeć. Nie mam niestety w studiu poczekalni, gdzie takie osoby mogłyby przeczekać, a metraż studia również nie pozwala na przebywanie w nim większej liczbie osób.

Usługi dodatkowe -> kliknij